Вільне життя

Швидкість крадіжок

В Національному антикорупційному бюро України повідомили, що за весь період роботи в державну скарбівню вдалося повернути понад 50 мільйонів гривень. Очільник відомства похвалився: навіть прокуратура не могла повертати такі суми за кримінальними справами.

Ось тільки є один ризик — трясуть у НАБУ «грошові мішки», до яких раніше у правоохоронних органів руки не доходили, та невідомо, чи вдасться щось витрясти. У нас же найгуманніші суди у світі, особливо до впливових персон. Якщо й випускають під заставу, то тільки мінімальну, аби не травмувати психічний стан підозрюваного. Або задовольняються, що ще цікавіше, заставою, яку залишають судді. Напевно, думають, що в нього вдома охорона надійніша, ніж у держбюджету.

Сума повернених коштів, звісно, чимала. Та скільки ще залишається повернути. А скільки продовжують красти… Коли слухаєш від перших осіб держави, які суми грошей встигають відмивати за квартал чи півріччя спритні ділки, то бачиш — швидкість повернення вкраденого набагато менша від швидкості крадіжок. Хоча не дивно — у формулі повернення стільки невідомих, що поки їх відшукають, результат втратить чимало нулів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини