Вільне життя

Щоб красивий і надійний

Народний депутат Антон Геращенко розповів, що для облаштування українсько-російського кордону потрібно витратити понад чотири мільярди гривень. Про це він повідомив під час прес-конференції, присвяченій обговоренню проекту «Стіна». Чотири мільярди — це щоб лиш «мінімально облаштувати».

400 мільйонів уже витратили. Як каже нардеп, робіт виконано лише на десять відсотків. Що ж, дріт нині дорогий, на кілометр, судячи з вартості частини кордону на Сумщині, неповних чотири мільйони гривень треба. А на майже півтори тисячі кілометрів по суші (ще 500 км проходять територією, підконтрольною бойовикам) сума буде ого-го.

Однак, попри вартість і перелік усього, що пропонують на тому кордоні облаштувати, він на вигляд доволі убогий. Думаю, в новинах ви неодноразово бачили його на власні очі. Дуже «грізний» і «надійний», враховуючи відносини України і Росії.

Ніяк не позмагається такий паркан на українському державному кордоні з парканів маєтків Порошенка, Гройсмана, Яценюка, нардепів, чиновників. Зрештою, навіть у селах заробітчани на своєму обійсті часто вищий і товстіший мурують.

Може, не варто шкодувати грошей на таку важливу й презентабельну для держави річ? Просто менше розкрадати коштів, виділених на армію, бо вже самі парламентарі диву даються, куди ж ті мільярди пропадають, і економити на апетитах своїх підрядників. А там гляди — і паркан виросте красивий та надійний, і біля паркану все, що треба, буде.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини