Вільне життя

Європа втомлюється

Нещодавно Ліхтенштейн офіційно розморозив 13 мільйонів швейцарських франків (приблизно така ж сума в американських доларах), які належать судді вищого господарського суду Артурові Ємєльянову, одному з найближчих до Януковича суддів. Наша прокуратура негайно зробила хорошу міну при поганій грі: ну от, Європа захищає наших корупціонерів.

У Ліхтенштейні лише здивовано стенули плечима: в Україні проти Ємєльянова нема звинувачень. Мало того, в нашій державі суддя успішно пройшов і люстрацію, і переатестацію, є нині діючим суддею, то які претензії йому може висунути Ліхтенштейн? Можливо, в українській Генпрокуратурі очікували, що Ліхтенштейн перепише гроші на когось із наших генпрокурорів, але ж у Європі інші правила: якщо гроші крадені — перерахуємо вам у бюджет, якщо ні — повертаємо власнику.

Європа дуже швидко втомлюється від нинішньої нечесної, лінивої та злодійкуватої влади України. І якщо ми їх не поженемо на дочасні вибори, то Європа вже скаже нам як нації: ви, українці, такі самі, як і ваша влада. І місце вам на смітнику історії, а не в цивілізованому світі.

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини