Вільне життя

Іноземці пізнаватимуть українську культуру на Тернопіллі

В рамках проекту «Feel Ukraine», запропонованого програмою обміну «Aiesec», до Тернополя приїхали 20 стажерів з різних куточків світу. Протягом тижня іноземні гості зможуть ознайомитись з культурою та традиціями Тернопілля, відвідають визначні місця нашого краю і зможуть відчути всю красу та неповторність української національної ментальності. Результатом їхньої подорожі стане створення інформаційного сайту не лише про Тернопіль, а й про Західну Україну. Про це повідомили в ТОДА. 

На Тернопільщину завітали гості з 10 різних країн: Німеччини, Бахрейну, Туреччини, Єгипту, Нідерландів, Китаю, Малайзії, Мексики, Марокко та Тунісу.

За словами координатора «Feel Ukraine» Ірини Григорчук, проект триватиме з 11 липня до 22 серпня. Його метою є розвинути бренд України в світі, сприяти туризму та допомогти зламати певні стереотипи про нашу країну

Учасники проекту вже побували в Чернівцях, Львові та Івано-Франківську. Однак  кажуть, що Тернопільська область відзначається своєю відкритістю, мюльтинаціональністю, а тому найбільше нагадує Європу. Запевняють, люди в нас доброзичливі, щирі і легкі в спілкуванні. А ще відрізняються своєю працьовитістю, особливо жінки.

Нагадаємо, цього року відділ сім’ї та молоді Тернопільської адміністрації відібрав понад 30 проектів молодіжних та дитячих громадських організацій, яким буде надана підтримка в організації та фінансуванні з обласного бюджету. Окрім того, буде залучено більш ніж півмільйона гривень з Держбюджету на заходи, які проводитимуть молодіжні громадські організації.

Джерело: Тернопільська Липа

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини