Вільне життя

І вчилися, і розважалися

У Тернополі відбувся літній корекційний табір для хлопчиків та дівчаток з особливими потребами «Ми разом». Дозвілля організували члени обласного благодійного фонду «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик».

Протягом тижня маленькі відвідувачі з Тернополя й області у супроводі батьків навчалися, гралися та відпочивали. За словами директора «Золотого ключика» Світлани Гуцуляк, щодня на дітей, яких розподілили у групи за віком, чекало п’ять занять: творче, музичне, уроки праці, фізкультури та казка. Навчання проводили спеціалісти центру, тому кожне з них було спрямоване на сенсорні сприйняття різного матеріалу, що особливо корисно для дітей з аутизмом.

04

— У той же час батьки підопічних мали можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом, а також поспостерігати, як їхня дитина зможе поводитися в садочку чи школі, які аспекти слід врахувати, залучаючи її до роботи у колективі. Окрім того, тепер за потреби вони зуміють дати пораду вихователеві чи вчителеві, щоб ті якнайшвидше налагодили співпрацю з особливим вихованцем, — зазначає Світлана Гуцуляк.

У післяобідній час для учасників табору влаштовували розваги. Малеча веселилася в аквапарку, готувала й куштувала піцу, бавилася з аніматорами, долучилася до бульбашкового свята та фотосесії. Зустрічі виявилися настільки корисними та насиченими, що родини запланували на майбутнє ще не один подібний захід.

Перший же тернопільський табір для дітей з аутизмом організатори провели за сприяння доброчинців: організаторів дитячих свят «Вундеркіндер» і «Коровай», аквапарку «Лімпопо», центру дитячого розвитку та розваг «HappyBaby», піцерії «Челентано» й центру дитячих розваг «Індіго», фотографа Олексія Гуштика та депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського. Батьки і малюки щиро вдячні благодійникам за подаровані яскраві літні враження.02

Фото з архіву «Золотого ключика»

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини