Вільне життя

Беріть стави в оренду

wpid-ternop-l-s-kiy-stav_i_1

Регіональне відділення Фонду державного майна України по області має намір передати в оренду такі об’єкти на території області:


— з метою зберігання, обслуговування та ремонту автотранспортних засобів в оренду пропонується гараж пожежного депо площею 132,9 кв. м., який розташований на вул. Космонавтів, 52-Б у м. Кременці Тернопільської області та перебуває на балансі п’ятої державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області;

— з метою прісноводного рибництва (аквакультура) в оренду пропонуються гідротехнічні споруди ставу Литвинів-1 (у т. ч. дамба, донний водоспуск, донний водонапуск, водовипуск, шлюз-регулятор); гідротехнічні споруди ставу Литвинів-2 (у т. ч. дамба, донний водонапуск, донний водоспуск, шлюз-регулятор) та гідротехнічні споруди ставу Литвинів-6 площею 18,0 га; гідротехнічні споруди ставу Литвинів-3 (у т. ч. дамба, донний водонапуск, донний водоспуск) та гідротехнічні споруди ставу Литвинів-4 (у т. ч. дамба, донний водовипуск, донний водовипуск) площею 19,5 га, які розташовані в с. Литвинові Підгаєцького району Тернопільської області та перебувають на балансі Державного підприємства «Укрриба».

Максимально можливий термін оренди об’єктів — 2 роки 11 місяців. Останній день прийому заяв про оренду — 22 серпня 2016 року.

Заяви приймають за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області.

Прес-служба регіонального відділення Фонду державного майна України по області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини