Вільне життя

Першу книгу з програми «Українська книга-2016» направили до бібліотек

48765989

1 серпня до українських бібліотек надійшла перша книга з цьогорічної програми «Українська книга» – «Війни художників» Станіслава Стеценка. Її видали на замовлення Держкомтелерадіо у видавництві «Фоліо».

Презентація нової книги відомого сучасного письменника, якого ЗМІ охрестили  «дідусем українського трилера», відбулась навесні під час «Книжкового арсеналу» у Києві.   Роман «Війни художників» заснований на реальних фактах біографії відомого українського художника і розвідника-нелегала Миколи Глущенка (у книжці — Микола Гущенко) і відображає події 1940 року. Серед дійових осіб як реальні історичні персонажі – Йосип Сталін,  Адольф Гітлер, Вінстон Черчилль, їхнє найближче оточення, художники і літератори, які жили і творили в той час у передвоєнному Радянському Союзі й нацистській Німеччині,—  так і вигадані герої.

Нагадаємо, що цього року на програму «Українська книга» у державному бюджеті  передбачено 42 млн. грн. У рамках програми заплановано видати майже 240 назв книг, весь наклад яких буде відправлено у бібліотечну мережу.

Прес-служба Держкомтелерадіо

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини