Вільне життя

Талановита і щедра

05

Про тернополяночку Ію Дежину нам розповіла її мама Надія. Дівчинці лише шість з половиною років, а в неї вже немало цікавих захоплень. Ія відвідує заняття англійської мови, театральну студію, опановує мистецтво танцю живота. Але найбільше любить ліпити з пластиліну та полімерної глини.

— Вона в нас дуже спокійна, уважна і спостережлива дівчинка, напевно, саме тому в неї такий талант, — каже мама Ії. — Усе, що їй сподобалося, донечка пробує відтворити своїми руками: іграшки, схожі на ті, що трапилися їй у кіндер-сюрпризі, мультиплікаційних героїв, серед яких уже є баранчик Шон, Колобок, Крош зі «Смішариків», сніговики, квіти й дерева.

Ія залюбки дарує свої витвори друзям та родичам. Вона дуже точно вміє підмітити і зліпити такий рукотвір, який би їм обов’язково припав до душі. Наприклад, улюблений стоматолог отримав від пацієнтки брелок у формі зуба, а подружка Аня метелика, котрий пасував би до килимка у спальні.03

Ось така не тільки творча, а й добра та щедра дівчинка підростає у Тернополі. «Дитячий куточок» щиро бажає Ії нових досягнень та запрошує інших батьків розказати про таланти їхніх донечок і синочків. Із нетерпінням чекаємо на листи з розповідями про захоплення ваших діток, проілюстрованими фото малечі та їхніх здобутків.

02

Мар’яна БОБРІВЕЦЬ

Фото із сімейного архіву родини Дежинів

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини