Вільне життя

Україна випробувала модернізований ударний вертоліт

3131077_original

На думку експертів, в Україні почалися льотні випробування модернізованого Мі-24, який отримав позначення Мі-24ПУ2. 

В опублікованому концерном «Укроборонпром» прес-релізі, присвяченому ремонту і модернізації гвинтокрилих машин, була фотографія знаходить в повітрі ударного вертольота, який експерти ідентифікували як Мі-24ПУ2. Це модернізований варіант легендарного радянського Мі-24 Hind. Судячи з фотографії, фахівці авіаремонтного заводу «Авіакон» завершили роботи, необхідні для початку льотних випробувань «ударника».

Доля Мі-24ПУ2 виявилася вельми непростою. Даний варіант Hind-а хотіли навчити ефективно виконувати завдання в будь-який час доби. У цьому йому, як передбачалося, повинно було допомогти бортове обладнання французької фірми Sagem. Але з поставками виникли труднощі (мабуть, через ситуацію на сході України), і фахівцям довелося переорієнтуватися на польські комплектуючі. Саме цей борт почали переобладнувати з Мі-24П ще в 2011 році, але в силу вищевикладених обставин роботи були закінчені тільки зараз, і машину все ж вдалося підняти в небо.

Варіанти модернізації. Мі-24ПУ1 (зліва) і Мі-24ПУ2 (праворуч) / © Зброя України

В цілому, не дивлячись на початок льотних випробувань, перспективи Мі-24ПУ2 залишаються туманними. Через недостатнє фінансування модернізація великого числа Мі-24 до нового рівня здається дуже малоймовірною.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини