Вільне життя

Читали?

666666

НАШ НАЙБІЛЬШИЙ ВОРОГ. Британський журналіст українського походження Аскольд Крушельницький пише у виданні Foreign Policy, що керівництво України однаково ігнорує вимоги змін як з боку українців, так і з боку закордонних друзів країни. «Якщо уряд і президент не зможуть чітко продемонструвати реальні реформи (і ув’язнення всіх відомих злочинців займає тут не останнє місце), вони будуть винними у тому, що змарнували дорогоцінну нагоду побудувати гідне, демократичне та заможне майбутнє для власної країни — всупереч тому, що заради цього тисячі найкращих українців пожертвували життям та кров’ю», — пише А. Крушельницький. І попереджає: «Якщо вони думають, що подібна зрада не матиме наслідків, вони просто збожеволіли. І наступного разу, коли вони звернуться до Заходу по допомогу, можуть побачити, що лишилися на самоті».


l l l

«ЩОСЬ ДУЖЕ ЧАСТО Й СИСТЕМНО, — зазначає український історик та публіцист Ігор Лосєв, — почали з’являтися на телеекранах розмовляючі голови, що закликають укласти мир з агресором на будь-яких умовах. «На будь-яких умовах» означає капітуляцію, окупацію і поступову (більш-менш швидку) ліквідацію Української держави. І те, що деякі вожді, які стоять за цією добре організованою псевдопацифістською кампанією, не розуміють, до чого все прийде, їх аніскілечки не виправдовує. А дехто все чудово усвідомлює і демонтує Україну з повним розумінням здійснюваного».

l l l

13 НАРДЕПІВ НЕ МАЮТЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ. «Можете мене привітати. Сьогодні я склав другий іспит і тепер буду здобувати спеціальність «Облік і оподаткування» на кафедрі «Облік і аудит» Львівського національного університету ім. І. Франка», — написав у своїй сторінці в соцмережах народний депутат Володимир Парасюк. Він навчатиметься заочно і за контрактом. Як свідчить сайт Верховної Ради, у парламенті VIII скликання є ще 12 депутатів, що не мають вищої освіти. Це — Мустафа Джемілєв (БПП), Ігор Бриченко, Сергій Висоцький, Михайло Гаврилюк, Юрій Тимошенко (усі — «Народний фронт»), Вадим Рабінович («Опозиційний блок»), Оксана Корчинська, Ігор Мосійчук, Юрій-Богдан Шухевич (усі — Радикальна партія), Ярослав Маркевич, Семен Семенченко, Єгор Соболєв (всі — «Самопоміч»). Поза тим, Мустафа Джемілєв має ступінь почесного доктора кількох турецьких університетів, а Єгор Соболєв навчається на історичному факультеті КНУ ім. Т. Шевченка.

l l l

РЕКОРДНА СУМА НА РЕМОНТ ДОРІГ. Світовий банк обіцяє виділити один мільярд доларів на ремонт українських доріг. Крім того, «рекордна кількість коштів» виділена цього року на дороги і в Україні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

l l l

ПРАРОДИТЕЛЬ НАШОГО ОЛІГАРХАТУ — Леонід Кучма. Так вважає відомий в Україні блогер, журналіст Сергій Іванов, який, зокрема, пише: «Він, як грибок, багато спор кинув у політику… Кучма — «осина матка» олігархату. Якщо вас просто вкусить оса, то отрута швидко вийде з організму… Але якщо вкусить осина матка, рана тривалий час не загоюється. Так і «укус» Кучми не сходить з тіла нашої країни й продовжує отруювати».

l l l

ПУТІН ВИЧІКУЄ… На запитання, чого чекати найближчим часом від Путіна, екс-посол у США, Канаді, Ізраїлі, відомий письменник Юрій Щербак відповідає: «Хоча від нього можна всього очікувати, але до кінця року, не думаю, що слід прогнозувати розв’язання якихось серйозних операцій або повноцінної війни. Путін хоче, щоб із нього зняли санкції, і йому це обіцяють. Німці, італійці, французи, угорці. У ЄС багато хто хоче відновити відносини з Росією. І він зробив на це ставку. Тим більше, що господар Кремля бачить, який бардак сьогодні всередині України! Отой Махатма Ганді з вилами кричить. Мати Тереза з косою метушиться і Жанна д’Арк бігає зі свічкою, а не з мечем. Розумієте, Путін за всім спостерігає, аналізує і сподівається, що, можливо, дотисне Україну таким способом — не посилюючи військових операцій. Якщо ні, то наступного року може бути все, що завгодно…»

l l l

ОТАКІ «СВЯТІ ТА БОЖІ». Державний департамент США заявив, що російська окупаційна влада у Криму продовжує утиски релігійних меншин, передусім кримських татар, здійснює викрадення, затримання і судові переслідування на підставі запроваджених на півострові російських законів про «боротьбу з екстремізмом». Про це повідомляє Радіо Свобода. Становище зі свободою релігії в окупованому Росією українському Криму стало окремим розділом української частини звіту держдепартаменту про релігійну свободу у світі за 2015 рік. Крім того, в російській частині звіту мовиться, що протягом цього року уряд Росії продовжував розширювати привілеї Російської православної церкви і обмежувати при цьому діяльність мусульман та інших релігійних меншин.

За інформаціями видань «Українське слово», «День», «Експрес», RISU
Д. ВІТЮК, бібліотекар.

м. Тернопіль

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини