Вільне життя

«Їжачки» з «Дикобразами» сильніші за «Господарів»

DSC_2195

Минулих вихідних в Яблуневі на Гусятинщині вже не вперше відбувся відкритий обласний турнір із козацького багатоборства. Його організаторами традиційно стали місцева сільська рада, активний прихильник атлетичних видів спорту Андрій Балабух і Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

П’ять дуетів богатирів, які вирішили позмагатися в силі і спритності з командою «Господарі», вочевидь, вирішили продемонструвати численним глядачам, що і з почуттям гумору в них усе гаразд. Усі палко вітали «Вікінгів» і «Їжачків» із Тернополя, «Дикобразів» із Теребовлі, «Білих мисливців» і «Комендантів» із розташованої в обласному центрі окремої 44-ї артилерійської бригади.

Суддівська колегія підготувала для них як уже знайомі випробування (піднімання колоди вагою 65 кілограмів, каменів вагою від сорока до ста кілограмів на підвищення, «прогулянку фермера», штовхання 70-кілограмових гантелей, перекидання масивного тракторного колеса тощо), так і нові. Скажімо, наносити додому з допомогою коромисла води двома «відрами», кожне з яких важило по центнерові. І, звісно ж, уручну перетягнути на швидкість вантажний автомобіль.

Зайве, мабуть, казати, що під час змагань від кожного вимагалися максимальна самовіддача і неабиякі морально-вольові риси. Як у вже згаданих «Їжачків», які набравши найменшу з усіх команд суму балів (дев’ять) заслужено стали переможцями. На три пункти більше виявилося в «Дикобразів», а «Господарі» з дев’ятнадцятьма очками вибороли третє місце.

Під час козацьких розваг, які набирають на Тернопільщині все більшої популярності, звичними стають також індивідуальні змагання богатирів. У Яблуневі, для прикладу, паралельно відбулися відкриті турніри з армспорту та армліфтингу. Титул віце-чемпіона в обох завоював Іван Федишин. У боротьбі на руках переміг Ігор Вітвіцький, в іншому силовому випробуванні — Максим Варченко. А бронзовими призерами стали Дмитро Вітвіцький і Андрій Богоніс.

image-0-02-01-8b73ac44a7a1d0286cc17070f71467a86e7b736e30656ee8f608a62595eebb8c-V

Переможці і призери нагороджені грамотами та медалями Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На фото: під час змагань; внизу зліва направо: лауреати турніру — «Їжачки» з «Дикобразами» і «Господарі», в центрі — Андрій БАЛАБУХ.

Фото Ірини КАНІЧУК

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини