Вільне життя

Вишкіл юних журналістів

У школі молодого журналіста теж закінчилися канікули — і ми оголошуємо набір слухачів на новий навчальний рік. Запрошуємо зголошуватися школярів та студентів, котрі мають намір пов’язати своє професійне майбутнє із журналістикою.


Нагадуємо, що наша школа — спільний проект редакції газети з кафедрою журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Для тих, чия сім’я передплачує «ВЖ плюс», заняття безкоштовні.

Протягом навчального року слухачі школи оволодівають навичками написання газетних текстів у різних жанрах, знайомляться із загальними вимогами до них, із елементами журналістської етики, спілкуються не лише з газетярами, а й із теле- і радіожурналістами, працівниками прес-служб, викладачами університету.

Кращі тексти слухачів публікуватимемо на шпальтах «ВЖ плюс». Талановиті діти отримають рекомендаційні листи для вступу на факультети журналістики.

Усіх, кого зацікавила ця інформація, просимо зголошуватися за тел. 25-26-28, 25-47-68, 23-54-61 або писати на електронну пошту kostlilia@gmail.com.

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини