Вільне життя

Відкриті уроки футболу

Завдяки спільному проекту УЄФА і Федерації футболу України учасниками «Відкритих уроків футболу» нещодавно стали і діти Підгаєччини. Протягом тижня на стадіоні районного центру школярі зі своїми вчителями фізкультури не тільки пізнавали ази майстерності однієї з найпопулярніших на планеті ігор, а й дізналися чимало нового і повчального про сучасний навчально-тренувальний процес.  

На церемонії урочистого завершення дитячого свята футболу голова Тернопільської обласної федерації Володимир Мариновський, подякувавши передусім за допомогу в його організації районній владі, Інституту післядипломної освіти, обласним управлінням освіти, культури та охорони здоров’я, місцевій музичній школі, зазначив, що на згадку про участь у відкритих уроках футболу дітям з двадцяти чотирьох районних шкіл залишиться подарований Всеукраїнською федерацією та УЄФА спортивний інвентар на шістдесят тисяч гривень. А від обласної федерації вручив учителям, які взяли участь у проекті, ще й додатково 120 футбольних м’ячів (по п’ять кожному) для згаданих загальноосвітніх навчальних закладів.

«Відкриті уроки футболу» на цьому з Тернопільщиною не попрощалися. Через півтора тижня, 3—4 жовтня, на Тернопільському міському стадіоні участь у них візьмуть діти переселенців та учасників АТО.

Фото із сайту Тернопільської обласної федерації футболу   

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини