Вільне життя

Директор повертається?

Апеляційний суд ухвалив рішення поновити на посаді директора Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрія Каплуна. Того самого, що в січні цього року «прославив» Тернопілля на всю Україну своїми «каплунівськими» методами виховання, змушуючи учнів ставати на коліна за порушення правил поведінки.


Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Зварич повідомила, що 25 серпня Андрій Каплун справді виграв апеляційний суд. Але управління скерувало лист до Міністерства освіти і науки України, аби воно не переукладало контракт із Каплуном. Термін дії цього контракту збіг першого вересня.

На урочистій лінійці в училищі з нагоди початку навчального року Андрій Каплун запевнив батьків першокурсників: «…ми навчимо, прикладемо всіх зусиль, все наше вміння професійне та інше…» Відео цього виступу здійняло хвилю обурення в наших краян і не тільки: невже скандальний директор знову на посаді? Одначе виконуюча обов’язки директора закладу Ганна Чорна заявила, що Андрій Каплун виступав як працівник училища, а не керівник. А журналісти перекрутили факти і зіпсували колективу святковий настрій.

Нагадаємо, що Андрій Каплун судився з Міністерством освіти і науки України, оскільки вважає, що його несправедливо усунули з посади керманича закладу. Суд він програв, але подав апеляційну скаргу на його рішення. Ми відстежуватимемо ситуацію і повідомимо, чи обійме він знову втрачену посаду. Поки ж Андрій Каплун працює викладачем. Тобто на лінійці він не був несподіваним гостем.

Несподіванкою для нас стало те, що йому дали слово. Ні, нічого поганого Андрій Каплун не сказав — просто з його вуст запевнення «ми навчимо» прозвучало як погроза. Страшно подумати, яких іще зусиль і яке «інше» вміння може прикласти цей чоловік, аби навчити учнів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини