Вільне життя

Зловили, показали, відпустили, – президент розкритикував боротьбу з корупцією

Президент Петро Порошенко порівняв боротьбу із корупцією в Україні із спортивною риболовлею – мовляв, усі гучні арешти закінчуються тим, що підозрювані виходять на волю та залишаються непокараними. 

Таку заяву Порошенко зробив у парламенті у вівторок, 6 вересня.

– Справжнє полювання на корупціонерів почалася, і шанс потрапити в ці мережі має кожен, у кого є гріх за душею. Але виникає питання: чому цих зрушень не бачить українське суспільство? Тому що минуло занадто мало часу, щоб повірити, що це ніяка не кампанійщина, не піар, а це серйозна системна робота. Поки це все нагадує спортивну риболовлю: зловили, показали, відпустили, – зазначив президент.

За його словами, для ефективнішої боротьби з корупцією необхідно завершити судову реформу, на що може піти кілька років.

“Сама судова система, яка зараз під проведенням прийняття цим залом судової реформи, повинна надати завершеності всій системі боротьби з корупцією. На її впровадження піде кілька років, але після завершення всі українці отримають нову судову систему: чесну, незалежну, справедливу”, – наголосив Порошенко.

Джерело: 24

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини