Вільне життя

Компанія REHAU розширила серію енергоефективних віконних систем

В Україні вимоги до всіх огороджувальних конструкцій, зокрема і вікон, визначені законодавством і закладені в Державні будівельні норми. Але слід зауважити, що ці нормативні документи визначають лише мінімальні вимоги до теплоізоляції. А саме, йдеться про вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі 0,75 м²K/Вт.


Цей показник забезпечують вікна з 5-камерних профільних систем монтажною глибиною 70 мм в комбінації з 2-камерним склопакетом з принаймні одним енергозберігаючим напиленням і інертним газом. Серед традиційної продуктової лінійки REHAU цим вимогам відповідають профільні системи REHAU Euro-Design 70, REHAU Brillant-Design, які добре зарекомендували себе на будівельному ринку України протягом останніх років.

Та враховуючи постійне зростання цін на енергоносії і перегляд діючих нормативів кожні 5 років, ми радимо вже сьогодні обирати системи, що випереджають актуальні будівельні нормативи. Такі вікна не лише дозволять інтенсивніше економити, а й відповідатимуть майбутнім змінам у нормативах ДБН.

Саме тому компанія REHAU розширила серію енергоефективних віконних систем сучасною профільною системою REHAU SYNEGO, яка має монтажну глибину 80 мм і 6-камерну будову профілю і дозволяє досягти надзвичайних показників коефіцієнту опору теплопередачі Rf ≤ 1,0 Вт/м²K, а за ціновою політикою є доступнішою для споживачів.

Детальну інформацію по заміні вікон Ви можете отримати на безкоштовній Інфолінії REHAU: 0800-30-8888 або на сайті rehau.ua

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини