Вільне життя

Круті віражі для малечі

Перед завершальною гонкою-критеріумом відкритого осіннього чемпіонату України і XXII Всеукраїнських велосипедних перегонів пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка прихильників цього виду спорту вельми потішили і старти малечі «Круті віражі». Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з обласним осередком Федерації велосипедного спорту України організував їх минулої неділі, 11 вересня, для майбутніх чемпіонів, яким нині від трьох до десяти років. 

Як і під час змагань дорослих, суддівська колегія справедливо поділила тридцять п’ять учасників на вікові групи. Тож на алеї перед Старим замком свою майстерність у володінні двоколісним другом продемонстрували малюки віком до чотирьох років, не старші семи років початківці і вже справжні аматори швидкої їзди на велосипедах із третіх-п’ятих класів загальноосвітніх шкіл.

— Для нас з вами, — переконана директор центру Галина Федорович, — не так важливо, хто став переможцем. Головне, що участь у змаганнях поряд із дорослими, без сумніву, допомогла дітям по-справжньому відчути себе спортсменами. Особливо тоді, коли перед початком перегонів старших юнаків лауреати всіх трьох вікових груп офіційно прийняли свій перший професійний старт, подолавши сто метрів дорослої дистанції.

3

Незадоволених того дня, повірте, не було. Всіх учасників «Крутих віражів нагородили подарунками від постійного партнера Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення — торгової марки «Ласунка» та відзнаками обласного осередку федерації.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини