Вільне життя

Майстер-клас відвідали? Пора змагатися!

Перед завершенням літніх шкільних канікул Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з обласним відділенням Національного олімпійського комітету України на універсальних спортивних майданчиках у різних мікрорайонах міста організували майстер-класи з бадмінтону. Провів їх завідувач кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, доцент, кандидат наук Андрій Огнистий. 

А вже, починаючи з вівторка, 6 вересня, як повідомила начальник відділу інформаційно-методичної роботи Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Вілора Невінська, на цих же майданчиках відбудуться відкриті дитячі змагання з бадмінтону. Юнаків і дівчат 2000—2006 років народження, починаючи з 16-ї години, у вівторок, 6 вересня, чекатимуть на вулиці Старий Ринок, 3—5, у вівторок, 13 вересня, на вулиці Лесі Українки, 19, у четвер, 15 вересня, — на вулиці Пилипа Орлика, 10, у вівторок, 20 вересня, — на вулиці 15 Квітня, 35, у четвер, 22 вересня, — на вулиці Михайла Вербицького, 6.

Переможці і призери турніру будуть нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та подарунками від партнера організаторів — торгової марки «Ласунка».

Довідки за телефоном 51-16-35.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини