Вільне життя

Мох подорожчав…

У Катерини Ющенко біда — правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо можливого розкрадання коштів при реалізації проекту благодійного фонду «Лікарня майбутнього». Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook голова фонду сама дружина екс-президента.

«На жаль, через численні політичні, бюрократичні та інші причини ми не завершили створення великої лікарні. Ми неодноразово звітували щодо збору і використання благодійних коштів. На проект було зібрано 100 мільйонів гривень, а витрачено на його реалізацію — 170 мільйонів», — написала пані Катерина. Тепер до давніх «причин» додалася нова. Напевно, назвуть її «політичним переслідуванням», бо так звучить благородніше.

Про той проект говорили-балакали і плекали рожеві надії десяток років. А коли настав задокументований кінець будівництва, то журналісти вирішили побачити на власні очі, коли чекати дива, на яке збирала гроші вся країна. Дива не сталося — потрапити на територію лікарні спершу ніхто не зміг, бо охоронець компанії-забудовника не впустив. Коли нарешті власники визначилися, хто має дозволити журналістам прийти на об’єкт, то в камери потрапив тільки бетонний фундамент, який дав тріщини й поріс мохом. За попередньою інформацією, із зібраних 147 мільйонів гривень на рахунках залишилося… 55 тисяч.

Розслідування правоохоронних органів іще попереду. Нам же залишається тільки припускати: чи то дуже надійний фундамент клали для лікарні майбутнього, раз така кількість грошей пішла, чи мох на фундаменті подорожчав…

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини