Вільне життя

На Тернопільщину приїдуть 20 християнських делегацій з Європи

На Тернопільщині відбудеться ХІІІ Конгрес «Marian European Network». В рамках міжнародного духовно-суспільного заходу протягом 19-22 вересня до Зарваниці з’їдуться делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи, повідомляє прес-служба ОДА.

«Як відомо Тернопільська область є духовною колискою Західної України. Одним з найсвятіших місць нашого краю, яке об’єднує греко-католиків, православних та римо-католиків є Зарваниця. Цієї осені тут пройде визначна для нашої області і для нашої держави подія – ХІІІ Конгрес Марійського Європейського Зв’язку. Наша адміністрація завжди підтримуватиме та допомагатиме в проведенні подібних важливих християнських заходів. Адже вони не лише зміцнюють духовність, а й представляють нашу державу на міжнародному рівні», – наголосив Голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з Архиєпископом та митрополитом Тернопільсько-Зборівської МДЦ «Зарваниця».

Участь в зустрічі по організації ХІІІ Конгресу «Marian European Network» також взяли заступник голови ТОДА Юрій Юрик, єпископ Теодор та духовенство Тернопільсько-Зборівської архієпархії.

До слова, Марійський Духовний Центр в с.Зарваниці, входить до складу Асоціації Марійських Духовних Центрів, що об’єднує 20 католицьких Центрів всієї Європи. Це християнське об’єднання було засноване в 2003 році та має апробацію і підтримку Ватикану. До його складу входять Святилища таких країн як Німеччина, Бельгія, Швейцарія, Франція, Австрія, Англія тощо.

Джерело: Тернопіль

Фото з вільних джеред

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини