Вільне життя

На Тернопільщині судитимуть посадовця Держархбудінспекції, який мав отримати 3-кімнатну квартиру за свої послуги

Прокуратура Тернопільської області учора скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому щодо виконувача обов‘язків начальника Управління Держархбудінспекції в Тернопільській області. 


Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, встановлено, що чиновник прийняв пропозицію від директора приватного підприємства отримати неправомірну вигоду у вигляді однієї трикімнатної квартири у Тернополі. Квартира пропонувалась чиновнику за сприяння у позитивному вирішенні результатів перевірок об’єктів будівництва, укритті виявлених порушень та незастосуванні штрафних санкцій та адміністративних стягнень або їх застосуванні у незначних розмірах, сприянні у веденні будівельної документації та у її погодженні.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, за вчинення такою службовою особою дій в інтересах того, хто пропонує неправомірну вигоду з використанням наданої влади).

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини