Вільне життя

На Тернопільщині фінасуватимуть навчання лише на “модні” професії

Заклади професійно-технічної освіти з 1 січня перейшли на баланс областей та міст обласного значення. У Тернопільській області для функціонування вказаних освітніх закладів необхідно 190 мільйонів гривень. Про це повідомили в ТОДА

Станом на 1 липня заборгованостей із виплатою стипендій та зарплат немає і наразі тримає пошук можливостей для забезпечення профтехосвітніх закладів області. Про це інформують в Управлінні освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

«Ми неодноразово зверталися у Міністерство освіти та Міністерство фінансів з проханням надати дотацію для подальшого фінансування закладів профтехосвіти. Відповіді ми ще отримували, але з надією чекаємо, що вона буде позитивною», — підкреслила начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

У Тернополі є чимало підприємств, які потребують тих чи інших спеціалістів. Тож один з можливих варіантів забезпечення фінансування даних закладів —  це зміна їхнього профілювання. Необхідно надати абітурієнтам можливість освоїти саме ту професію, яка сьогодні користується попитом.

«Підприємства будь-якої форми власності можуть самі оплачувати навчання свого потенційного робітника. Таким чином студент матиме гарантоване місце працевлаштування, а підприємство — кваліфікованого працівника», — додала Хома.

Джерело: Тернопільська Липа

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини