Вільне життя

Не один, а два фінали Ліги чемпіонів — у Києві!

Місцем проведення фіналу Ліги чемпіонів з футболу сезону 2017—2018 років обрали Національний спортивний комплекс «Олімпійський». Таке рішення прийняли вчора, 15 вересня, на засіданні УЄФА в столиці Греції Афінах. 

Його учасники, можна здогадатися, не сумнівалися стосовно можливостей Києва провести такий масштабний форум. Адже Україна спільно з Польщею вже мають досвід організації чемпіонату Європи 2012 року, а НСК «Олімпійський» — проведення його фінального матчу.

Коментуючи ще одну грандіозну для нашої країни подію, президент ФФУ Андрій Павелко не приховував емоцій.

— Фінал Ліги чемпіонів у Києві, — це перемога кожного українця. — Хочу привітати всіх з вибором УЄФА і висловити задоволення з того, що проведена робота не пішла намарне. Футбольне свято фіналу Ліги чемпіонів через півтора року вперше завітає до Києва.

Утім футбольний чиновник не втримався і від зовсім недоречного нині «совка». Перемоги кожного українця, виявляється, передусім досягли завдяки… Петрові Порошенкові. Навіщо ж з вищої посадової особи держави знову робити «кращого друга фізкультурників і футболістів»?!

Президент федерації встиг також уже розповісти, які вимоги висуваються до Києва, як до місця проведення фінального матчу Ліги чемпіонів. Те, що столичний НСК «Олімпійський» входить до категорії «Еліт» рейтингу УЄФА і тому може приймати матчі найвищого рівня, далеко не єдина умова. Організатори взяли на себе зобов’язання надати 2600 номерів в п’яти- і чотиризіркових готелях, аби УЄФА змогла привезти своїх спонсорів і партнерів, президентів національних федерацій інших країн. А для аеропорту «Бориспіль» найперша умова — забезпечити режим відкритого неба. Адже літаки приземлятимуться і відлітатимуть і вночі. Сама ж столиця України повинна без проблем прийняти шістдесят тисяч уболівальників та організувати дві зони гостинності для команд-учасниць фінального матчу, надавши УЄФА гарантії від міністерства фінансів і державної служби інтелектуальної власності.

Але найголовніше — гарантії безпеки всім учасникам майбутнього матчу, починаючи від футболістів та закінчуючи вболівальниками.

fridman_dn8

Наостанок же ще одна новина, яка так само не може не потішити вітчизняних уболівальників. Фінал жіночої ліги чемпіонів сезону 2017—2018 років теж відбудеться в Києві. Ареною його проведення стане стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського.

На фото: фінал чоловічої Ліги чемпіонів відбудеться на НСК «Олімпійський»; …а жіночої — на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини