Вільне життя

Олімпійців уже на старті практично наздогнали

Уже перший змагальний день XV літніх Паралімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро, який завершився, коли в Україні вже було недалеко до ранку п’ятниці, 9 вересня, склався вельми успішно для вітчизняних атлетів. Не гаючи часу, вже на старті завоювали дев’ять медалей — тільки на дві менше, ніж наші здорові земляки за всю Олімпіаду. 

Нагороду найвищої проби, щоправда, пощастило вибороти лише плавцеві Євгенові Богодайку. Йому не було рівних на дистанції 100 метрів на спині. Такий же відрізок, але брасом, із другим часом подолав Денис Дубров. А сім бронзових медалей до скарбнички збірної поклали плавці Ольга Свідерська, Оксана Хруль, Ярослав Семененко, дзюдоїсти Давид Хорава та Юлія Галінська і легкоатлети — стрибун у довжину Руслан Катишев та штовхальникк ядра Роман Данилюк.

paralympicsrio_1470925007

Усього ж на старті Паралімпіади 45 співвітчизників продемонстрували свою майстерність у сімох видах спорту. За кількістю завойованих нагород українці в цей день стали третіми, поступившись тільки китайцям та англійцям, в яких відповідно двадцять та одинадцять призових місць. Оскільки ж у командному заліку першість передусім віддається тим, хто має більшу кількість золотих медалей, то наші земляки поки що посідають дев’яту позицію.

Сьогодні, 9 вересня, сорок українських паралімпійців змагатимуться за 22 комплекти нагород у легкій атлетиці, плаванні, дзюдо, кульовій стрільбі, пауерліфтингу і велоспорті на треку.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини