Вільне життя

Працівники СБУ відбули в зону АТО

Чергова зведена група оперативників Служби безпеки України вирушила з Тернополя в зону проведення антитерористичної операції.


Приблизно 30 співробітників обласного управління відбули на ротацію, для того щоб замінити своїх колег, які тривалий час несуть службу на сході. До складу зведеного підрозділу ввійшли військовослужбовці, котрі вже мають досвід участі у бойових діях, а також бійці, які пройшли посилену оперативно-бойову підготовку.

Перебуваючи в зоні проведення АТО, тернополяни виконуватимуть специфічні завдання Служби безпеки України: протидіятимуть учасникам терористичних організацій у вчиненні терористичних актів, їхнім спробам насильницької зміни конституційного ладу, посяганням на територіальну цілісність та недоторканність України. Окрім проведення оперативно-розшукових та контррозвідувальних заходів у безпосередній близькості до тимчасово контрольованих бойовиками територій, співробітники УСБУ виконуватимуть важливу місію з відновлення авторитету влади та нормальної життєдіяльності постраждалого від російської агресії Донбасу.

Провести оперативну групу на схід прийшли члени сімей, друзі та колеги військовослужбовців. Традиційно, перед виїздом зведену групу благословили представники духовенства, схиливши голови у спільній молитві та окропивши бійців свяченою водою.

З напутніми словами до право-охоронців звернулися голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна і Микола Пилипів, голова обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств, учасники якого надали посильну допомогу у спорядженні та екіпіруванні групи.

Л. БОЙЧУК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини