Вільне життя

Родина, родина — це вся Україна

Традиційний Олімпійський тиждень, який НОК України проводить на початку нового навчального року, своєрідно відзначили в Заліщицькому районі. Минулої суботи, 17 вересня, на стадіоні «Дністер» очолюваний керівником місцевого ФСТ «Колос», ветераном спорту Ігорем Мамалигою районний осередок олімпійців провів змагання «Тато, мама, я — спортивна сім’я!»  

Бажаючих зібралося стільки, що суддівській колегії, аби визначити, в якій послідовності сімейні тріо продемонструють свою майстерність у перших двох випробуваннях, комбінованій естафеті і дартсі, довелося провести жеребкування.

Не могла не запам’ятатися й урочиста церемонія відкриття. Відійшовши від усталених ще за радянських часів (і таких живучих донині) принципів, почесні гості, голова Заліщицької райдержадміністрації Борис Шипітка, перший заступник обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко, голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік відмовилися від параду учасників, а самі привітали кожну з двадцяти чотирьох родин, які зголосилися вийти на старт.

Саме з цього приводу Віталій Ігнатенко з Георгієм Гунтіком не забарилися пожартувати: разом із батьками сучасне покоління юних олімпійців ніби переймає естафету від попередників. Адже наприкінці двадцятого століття змагання спортивних сімей під час фінальних стартів сільських спортивних ігор Тернопільщини вигравала родина Шипітків, а пізніше — і одного із суддів, керівника фізичного виховання Заліщицького аграрного коледжу імені Є. Храпливого Василя Токарчука.

І перейняли, скажу вам, гідно. Потрібно було бачити, з яким завзяттям та азартом змагалися сімейні тріо під час уже згаданих комбінованої естафети і турніру з метання дротиків. Так само, як і під час завершальної сімейної естафети. Всі, звісно, розуміли: будуть переможці і переможені. Але навряд чи сподівалися, що обласне відділення НОКу України та його районний осередок підготували нагороди для кожного з юних капітанів — пам’ятні призи, подарунки, премії на частування морозивом.

Організатори відзначили також лауреатів кожного з трьох випробувань. А кубок за перемогу в загальному заліку заслужено виборола родина Дениса Мурзи з районного центру, яка фінішувала другою в комбінованій естафеті і перемогла в сімейній. Разом з нею на п’єдестал пошани піднялися також сімейні тріо Геннадія Димушки з Іване-Золотого і Віталія Боднара із Заліщиків.

Фото автора     

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини