Вільне життя

Сатиричні новини

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію ще чотирьох російських телеканалів. Із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, вилучено «Радость моя», «Мир сервала», «Телерадиосеть Благих Новостей» та «Интересное ТВ».

Вочевидь, Нацрада вирішила на свій лад переінакшити приказку «Бий своїх, щоб чужі боялись», адже жоден український телеканал із когорти тих, що пропагують «русскій мір» в Україні, навіть догани не отримав. Тож нині відомий вислів звучатиме ще й так: «Бий чужих, щоб свої не боялись».

***

Система електронного декларування, яку мали ввести в промислову експлуатацію опівночі 1 вересня, станом на 7.00 ранку була доступною не для всіх охочих зареєструватися. Про це писали деякі користувачі в соцмережах, які не змогли увійти в систему.

Дивіться у вересні реаліті-трилер «Повстання машин». Завдяки йому ви дізнаєтеся, що українська корупція настільки сувора, що навіть комп’ютери і сервери відмовляються від відкритості.

***

Кабінет міністрів України має намір збільшити у 2017 році фінансування сфери освіти на майже десять мільярдів гривень. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Нині експерти ламають голови над переліком тих галузей, яких ще можна «обскубти», щоби реалізувати обіцянку очільника уряду.

***

В чеському місті Остраві має відкритися так званий «Представницький центр «ДНР». Його голова — громадянка Чехії Нела Ліскова — представила себе в ролі «почесного консула» «ДНР» в Чехії. Проти такого кроку різко виступила Україна, а МЗС Чехії каже, що не визнає ані цього «представництва», ані самої «ДНР».

Ще один політичний проект під назвою «Шукаю консула» відкриє Росія в інших країнах Європи. За рівнем вірності ідеалам «русского міра» й путінським дороговказам відбиратимуть працівників «консульств» самопроголошених республік, котрі мали б громадянство держави, в якій це консульство відкриють.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини