Вільне життя

Сатиричні новини

В окупованому Росією Криму стало вдвічі менше російських банків, ніж відразу після його анексії. Такі дані оприлюднив Центральний банк Російської Федерації.

Експерти назвали причину втечі банкірів з окупованого півострова. Нею виявилася «кричалка» «Кримнаш!»

***

Державне агентство України з питань кіно скасувало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення ще на низку фільмів виробництва Росії. У перелік потрапили аж шість стрічок.

У змаганні на найдовший перелік російських фільмів перемогла програма телепередач. Там пунктів набагато більше, ніж у списку українського Держагентства з питань кіно.

***

Українська сторона під час засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулося 7 вересня в Мінську, ініціювала розгляд питання про всеосяжний характер режиму припинення вогню на Донбасі.

Російська сторона, своєю чергою, промовчала про те, скільки ще наших бійців загине під час нової «хвилі перемир’я».

***

США додали до списку санкцій 11 компаній, на які будуть накладені обмеження у зв’язку з анексією Криму Росією і підтримкою бойовиків на Донбасі. Список опублікований на сайті Федерального реєстру США.

Тим часом список російських компаній та фізичних осіб, з якими торгує Україна, тільки розширився. Один із законів фізики спрацював в економіці: коли в одній країні список санкцій розширюється, то в іншій — звужується.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини