Вільне життя

Святковий настрій на мінор якось не налаштовує

Напередодні Дня фізичної культури та спорту, який традиційно відзначають другої суботи вересня, голови Тернопільських облдержадміністрації Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук зустрілися сьогодні, 9 вересня, з відомими працівниками галузі. Слова подяки за багаторічну плодотворну працю пролунали з уст обох керівників на адресу директорів і тренерів дитячо-юнацьких шкіл та спортивних клубів краю, громадських спортивних активістів, учителів фізкультури загальноосвітніх навчальних закладів. 

У переддень професійних свят представники влади, зазвичай, не втрачають можливості згадати про досягнуті успіхи. Не уникнув цього і Степан Барна, запевнивши присутніх, що останнім часом уклали в розвиток спортивної інфраструктури набагато більше коштів, аніж будь-хто з попередників. Доволі дискусійне твердження, зважаючи хоча би на дві обставини: окремі спортивні організації і навчальні спортивні заклади не знають, як через брак коштів дожити до кінця року, а розмови про «нові Васюки» на веслувальному каналі, Кременецькій санній трасі чи лижеролерній для біатлоністів у Підгородньому ведуться вже не день і навіть не два.

Однак святковий настрій на мінор якось не налаштовує. Тож бажаючих заперечити, природно, не знайшлося. Хіба ветеран тренерського цеху Сергій Цимбал у відповідь на риторичне запитання керівника, що потрібно звести передусім, про себе відповів: «Сучасний критий спортивний комплекс із трибунами для глядачів на п’ять тисяч місць». Про те, що Тернопіль — єдиний обласний центр, де такої споруди немає, до речі, ні пани Барна з Овчаруком, ні начальник спортивного управління облдержадміністрації Віктор Мацикур не згадали.

Серед нагороджених за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня фізичної культури і спорту тренери Катерина Антонишин, Василь Гудзь, Василь Казмірук, Василь Яковів, Іван Салук, Анатолій Лосєв, Віталій Гуголь, вчителі фізичної культури Руслан Касарда і Володимир Шевчук, ветеран спорту Василь Рога, директор Збаразької районної ДЮСШ ігор Патроник та інші.

Подяками президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки вшановані Володимир Пласконіс, Володимир Величко, Михайло Ратушняк і Володимир Гульовський.

Нарешті Тернопільська обласна рада нагородила грамотами за належну підготовку спортивних споруд директора Скалатської ДЮСШ «Колос» Володимира Лесіва і міського голову Скалата Петра Савончака, за успішний виступ у спартакіаді «Краще спортивне село Тернопільщини» сільського голову Вікторівки Козівського району Віру Коропецьку, голову Великогаївської об’єднаної територіальної громади Тернопільського району Олега Кохмана, старосту села Іванків Борщівського району Василя Паламаря, а також тренерів сільського товариства «Колос» Назара Бурика та Олега Данилюка і директора Кременецької ДЮСШ «Колос» із санного спорту Анатолія Малищика.

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини