Вільне життя

Ставка єдиного внеску в 2016 році: чи можливе підвищення зарплати?

З метою зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці найманих працівників з квітня 2016 року майже у двічі знижено ставку єдиного внеску, який нараховується на заробітну плату (з 41 % – до 22 %). Це суттєво змінює фінансовий стан роботодовця, – зазначив начальник Тернопільської ОДПІ Петро Якимчук, – та надає їм змогу підвищувати зарплату своїм працівникам. 

Зменшення державою ставки єдиного внеску вдвічі – повинно б спонукати представників бізнесу легалізувати працю найманих працівників та не виплачувати їм заробітну плату в «конвертах».

Якщо ж Ви отримуєте тіньову зарплату, то не варто замовчувати про цей факт. Повідомте про таке правопорушення податкову інспекцію за місцем Вашої реєстрації.

Адже, отримуючи заробітну плату в «конвертах» – працівник отримує лише тимчасове благо, натомість – залишається не захищеним у випадку хвороби, виходу на пенсію, й трудовий стаж такому працівнику не зараховується.

Детальніші консультації із даного питання – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини