Вільне життя

Талантом — на захист довкілля

Бюро Української греко-католицької церкви з питань екології оголосило про старт традиційного Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння». Захід організатори проводять задля популяризації екологічно-екуменічного свята — Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає 1/14 вересня (початок літургійного церковного року) як день молитви та відповідальності за природне довкілля. В рік Милосердя творче змагання проходить під гаслом «Милосердні як Отець».


Мета конкурсу — плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ — природу. До участі в ньому запрошуються всі охочі незалежно від віку, роду діяльності чи конфесійної приналежності.

Конкурс проводять у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше 2 ст. А4, шрифт TimesNewRoman, кегль — 14, інтервал 1,15).

Авторські роботи (без плагіату) мають бути логічно довершеними і виражати свідомість християнської відповідальності за природу та значення Божого Милосердя для порятунку створеного Богом світу. Конкурсантам слід чітко вказати назву номінації і роботи, прізвище та ім’я, адресу й контактний телефон. Також учасникам необхідно зазначити вік та рід заняття, учням — школу і клас, священикам — єпархію та парохію.

Надсилати оригінальні авторські роботи (не більше однієї в окремій номінації) можна до 17 жовтня 2016 р. за адресою Бюро УГКЦ з питань екології: вул. Гарбарська, 22, м. Івано-Франківськ, 76019. Можна відправити доробки електронною поштою: ekoburougcc@ukr.net.

Автори трьох робіт у кожній номінації будуть відзначені грамотами та отримають цінні екологічні нагороди, які дозволять провадити життя більш дружнє до довкілля. Серед усіх переможців номінацій розіграють суперприз — електричний велосипед.

Кращі роботи будуть надруковані окремою збіркою і стануть підручним матеріалом для екологічної освіти.

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини