Вільне життя

Третя хвиля атестації поліцейських

У головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області продовжили роботу атестаційні комісії. Раніше процес атестації відтермінували через проблеми, про котрі заявляли представники громадських організацій.


Тепер керівництво поліції та активісти досягли компромісу, тому діяльність комісій продовжилася. Після завершення третьої хвилі атестації, яку повинні пройти майже півтора тисячі осіб, у поліції врешті сформують постійний штат працівників. Список правоохоронців, які проходять атестування, доступний на сайті ГУ НП в області. На цьому ж ресурсі громадян закликають залишати інформацію про порушення поліцейських. Факти про незаконні вчинки правоохоронців також можна надсилати на електронні скриньки громадських організацій краю.

Нагадаємо, що в ГУ НП України в Тернопільській області вже атестували 125 співробітників першої та другої категорій. За результатами співбесід атестаційні комісії ухвалили рішення, згідно з якими 10 правоохоронців заслуговують призначення на вищу посаду; 21 співробітник підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність; 17 співробітників — звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність. Ще двоє правоохоронців відправлені на поліграф. Тепер постанови атестаційних комісій здійснюють.

Фото з вільних жерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини