Вільне життя

Український католицький університет запускає курс з ІТ-права

Український католицький університет спільно з ІТ-спільнотою Львова запускають сертифікаційний експертний курс з ІТ-права. Програма стартує 26 вересня та триватиме упродовж 4 місяців.

Щороку з’являється 10-12 нових стартапів, а в 70% IT-компаній відсутній кваліфікований юрист. Саме брак фахівців став головною причиною для запуску курсу, пояснюють організатори.

Курс орієнтований на юристів-практиків, які зацікавлені поглибленням знань у сфері ІТ-права та вивченні специфічного юридичного супроводу ІТ-бізнесу, власників та менеджерів ІТ-компаній та стартапів, а також студентів-правників, однак, за умови подання мотиваційного есе.

Обов’язкова вимога для всіх – вільне володіння англійською мовою. Є можливість поборотися за одну із трьох стипендій, які покриють 70% вартості навчання. У разі подання заявки до 20 вересня вартість навчання складе 600$, після вказаної дати – 700$.

Нагадаємо, освітня платформа Prometheus і Державна служба зайнятості уклали угоду про те, що 200 тис. безробітних і 12 тис. співробітників усіх 560 державних центрів зайнятості щороку, паралельно з традиційним навчанням офлайн, будуть безкоштовно навчатися на масових онлайн-курсах Prometheus.

Анна БАЗИЛЕНКО

Джерело: Watcher

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини