Вільне життя

Українці повинні стати такими, щоб інформаційний бруд перестав до них приставати, – блогер

Тільки з допомогою маніпуляцій українське суспільство зможе отримати імунітет від маніпуляцій. Тільки щодня натикаючись на фейки, суспільство навчиться відрізняти правду від брехні. Але як тільки ЗМІ перетворюється на учасника бойових дій, то і ставлення до нього має бути таким же, як до учасника бойових дій. 

Про це пише блогер Олексій Заводюк у своїй статті «Про канал ІНТЕР та інше дрантя», – повідомляє site.ua.

Ніякого іншого шляху немає.

Якщо занурити суспільство в теплу інформаційну патріотичну ванну – воно почне тупіти і перетвориться в безмозку вату. Не вірите? Подивіться на Росію.

Медійне дрантя дуже мерзенне, але воно розвиває суспільство. Цей світ не однозначний. Він набагато складніший, ніж нам інколи здається.

У житті завжди так. Брехня на самому видному місці, вона красива, яскрава, до неї легко дістатися. Істина завжди тиха, знаходиться в тіні і зовсім не очевидна. До істини лежить довга і важка дорога. Тому найчастіше люди вибирають шлях легкий і помилковий.

Життя це квест в якому ми вчимося робити вибір. І тільки вибір розвиває нас і рухає вперед Світобудову.

А щоб був вибір – треба все. Абсолютно все. Інтер, канал Україна, Путін, Савченко, Ляшко, Оппоблок і Тимошенко теж потрібна. Приберіть одного з них і вибір стане не повним, а значить зробить нас слабкішими.

Заклики заборонити, закрити, спалити і розстріляти – це бажання піти легким і хибним шляхом.

Не бійтеся брехні. Брехня слабка і намагаючись її знищити ми станемо такими ж слабкими.

Брехнюне потрібно знищувати і забороняти. Брехня і правда – це ІСТИНА. Прибравши один з компонентів, ми пізнати істини не зможемо.

Апеляція до досвіду минулого не спрацьовує. Ми ведемо зовсім іншу війну і в іншому форматі. Ті, хто думає, що йолопи, надивившись Інтера та іншого теледрантя, покличуть Путіна і спровокують війну, помиляються.

Йолопи ніколи ніяких воєн не починали і не закінчували. Тому що вони йолопи.

Наша сила не в тому, щоб перекривати неправдиву інформацію, захищаючи від неї людей. Так ми не станемо сильнішими. Наша сила в тому, щоб стати такими, коли інформаційне дрантя просто перестане до нас приставати.

Якщо сказати простіше, то дуже легко харчуватися помірно, коли холодильник порожній, але справжня сила людини в тому, що вона харчується помірно, коли холодильник забитий всяким лайном з супермаркету. Тут вже потрібна витримка і сила.

***

Тепер від занудної метафізики до банальних реалій.

Якщо власник ЗМІ перетворює своє ЗМІ в бойову одиницю і робить це в умовах реальної війни, то він не повинен дивуватися тому, що ця бойова одиниця може стати об’єктом атаки. Це справедливо.

Поки ти просто медіа і просто даєш інформацію – ти можеш говорити про свободу слова. Але як тільки ЗМІ перетворюється на учасника бойових дій, то і ставлення до нього має бути таким же, як до учасника бойових дій. І атака на колишнє ЗМІ, яке стало бойовою одиницею повинна сприйматися не як атака на ЗМІ, а як атака на учасника бойових дій на боці супротивника.

Все просто і Все логічно.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини