Вільне життя

У Борщів привезли статую «Подорожуючого Ісуса»

Статуя «Подорожуючого Ісуса», яка пройшла увесь фронт — від Станиці Луганської до Маріуполя — на сході України, велично постала в церкві Успіння Пресвятої Діви Марії в Борщеві. До містечка її привезли військові капелани й настоятель храму о. Богдан Боднар.

Чотириметрова фігура Спасителя має велику мистецьку вагу. Найбільше зачаровує обличчя Ісуса й червоне, палаюче любов’ю серце на грудях. Відколи фігура з’явилася в церкві, до неї не міліє потік людей. Ідуть діти, дорослі, старенькі й немічні в надії отримати ласку і Божу благодать.

Члени апостольства молитви, матері в молитві, діти Марійської та вівтарної дружин, катехити, хористи разом із вірянами проводили біля статуї «Подорожуючого Ісуса» нічні чування в наміренні за припинення війни в Україні. О. Богдан Боднар розпочав молебень із літургії, виставлення Святих Тайн, суплікації, молебня до Христа-Чоловіколюбця, а також провів конференцію для вчителів християнської етики, катехитів і працівників райметодкабінету відділу освіти.

До спільної молитви з вірними храму долучилися греко-католицький священик Христофор із польського міста Ярослава, економ Бучацької єпархії о. Володимир Логуш, о. Володимир Рачковський із Заліщицького деканату й місцеві священики.

Крім фігури Ісуса, в церкві також виставили мощі блаженнішого Івана-Павла ІІ, фігуру Матері Божої «Містична троянда», плащаницю Успіння Богородиці, а також ікону, де Божа Матір плаче кривавими сльозами за навернення грішників і за щасливу долю України.

Ірина МАДЗІЙ

На фото авторки: настоятель церкви Успіння Пресвятої Діви Марії о. Богдан Боднар біля статуї «Подорожуючого Ісуса».

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини