Вільне життя

У двадцять четвертої — свої малі Олімпійські ігри

Дванадцятий рік підряд Тернопільська загальноосвітня школа №24 провела малі Олімпійські ігри. Долучитися до організації спортивного свята дирекція навчального закладу традиційно запросила вірних партнерів — обласні відділення Національного олімпійського комітету України і федерацію легкої атлетики та міський центр фізичного здоров’я населення. 

Підтримати учнів п’ятих-шостих класів, які об’єдналися аж в одинадцять збірних, позавчора, 14 вересня, прийшли також відомі легкоатлети, майстри спорту Іван Панасюк і Сергій Крук. На шкільному спортивному майданчику працівники центру фізичного здоров’я населення підготували для юних фізкультурників різноманітні випробування з різних дисциплін «королеви спорту». Діти продемонстрували свою майстерність у метанні списа, багатоскоках, «хрестиках» і «драбинках», в естафетах зі стійками та бар’єрами. І більшість упоралася з випробуваннями на «відмінно», виявивши до того ж злагодженість і взаємовиручку.

IMG_0966

На урочистій лінійці переможців і призерів нагородили грамотами та відзнаками Національного олімпійського комітету України

— Приємно, що нас запрошують взяти участь у таких змаганнях, — поділилася враженнями директор центру Галина Федорович. — Діти мають можливість розкрити свій потенціал, виявити спортивний азарт та командний дух. Залучаючи підростаюче покоління до олімпійського руху, готуємо не тільки майбутніх чемпіонів, а й успішних людей, які знатимуть, як досягати поставленої мети.

Фото Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини