Вільне життя

Щодо рентної плати за воду: виготовлення напоїв

Чи є платником рентної плати суб’єкт господарювання, який для виготовлення напоїв закуповує воду у власника свердловини?


Рентна плата обчислюється виходячи з фактичних обсягів використання води, водних об’єктів з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, встановлених у дозволі на спеціальне використання, лімітів використання води, ставок рентної плати та коефіцієнтів.

Суб’єкт господарювання, котрий закуповує воду у власника свердловини, при використанні обсягів води для виготовлення напоїв є платником рентної плати в частині фактично використаних ним обсягів придбаної води для виготовлення напоїв за ставками рентної плати за воду, яка входить виключно до складу напоїв.

У разі використання придбаної води для задоволення лише власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, суб’єктом господарювання рентна плата за фактично використану для таких потреб воду – не справляється.

Детальніші консультації у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини