Вільне життя

ЄС і надалі підтримуватиме Україну в «марафоні» реформ та боротьби з корупцією, – єврокомісар

Європейський Союз і надалі допомагатиме Україні в боротьбі з корупцією, відновленні економіки, вирішенні проблем у судовій системі та інших викликах, які постають перед Україною.

Про це під час13-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії заявив комісар ЄС з питань політики європейського сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Хан, повідомляє УНН.

«Європа стикається з подібним викликами, як і Україна… Тільки разом ми можемо подолати ці виклики: ви з ними стикаєтесь, ми з ними стикаємось – і разом ми можемо відігравати важливу роль на міжнародній арені. Але ви повинні вирішити питання корупції, повинні і далі відновлювати економіку, вирішувати ті слабі місця, які є в судовій системі і в цьому Європейський союз готовий допомогти», – сказав він.

Комісар ЄС також наголосив, що українську політики повинні бути готові знайти правильні рішення в питаннях стабільності, миру та процвітання.

«Це такий собі марафон: деколи біжиш марафон та льє дощ, деколи – світить сонце, але в кінці ми добіжимо до фінішної прямої. Думаю, це буде новий світовий рекорд», – підсумував єврокомісар.

Джерело: zik.ua

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини