Вільне життя

Біг — це здоров’я

DSC03588

І в цьому не потрібно переконувати прихильників здорового способу життя, які регулярно займаються фізичною культурою та спортом у Тернопільському «Інваспорті». Тож чимало з них залюбки взяли участь у традиційному особистому чемпіонаті з легкоатлетичного кросу серед людей з особливими потребами. 

У парку Національного відродження, де зазвичай проходять старти любителів бігу пересічною місцевістю, учасників привітали керівники «Інваспорту» і дитячо-юнацької спортивної школи центру. А головний суддя змагань, заслужений тренер України Володимир Казмірчук нагадав, що представникам сильної статі доведеться подолати дистанцію довжиною 1000 метрів, а жінкам — удвічі коротшу.

Один за одним відбулися всі заплановані забіги. І ось уже об’єктивна суддівська колегія назвала імена переможців. У своїх нозологіях інвалідності кращими стали Максим Черкаський і Руслана Муравська, Ігор Фіялка та Аліна Ліпчаківська, Андрій Євтушенко і Тетяна Боднар, Віталій Теслюк і Марія П’ятничко, Микола Хрупалик і Зоряна Січова.

Переможці і призери нагороджені медалями, грамотами та призами.

Фото Тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини