Вільне життя

Веселі хованки

044706548

Справді гарна дитяча забава. Один відвертається до стіни й заплющує очі. Інші розбігаються та ховаються. За певний час той, що «жмурив», іде шукати. Як когось знайде, то ще змагаються, хто першим добіжить до того місця, звідки почалися пошуки. Сміх, веселощі.


Дорослі й при цьому навіть дуже поважні люди також люблять гратися в хованки. Ось як відбувається забава в них.

Київський «Еліта-центр» збирає в людей величезні суми на будівництво житла, і… гроші безслідно зникають. Головному фігуранту афери Олександрові Шахову повідомляють про підозру, беруть його під білі рученьки й везуть до суду, аби там обрали щодо нього запобіжний захід. Тут би й узяти підозрюваного під варту й спокійно виконувати подальші слідчі дії. Але як так можна, де ж тоді весела гра в хованки. Не вийде ніякої гри. І Шахову обирають арешт, тільки не в СІЗО, а цілодобовий домашній. Для повної гарантії, що нікуди не дінеться, наділи йому електронний браслет на ногу. Згодом службове розслідування показало, що за цілісністю тієї штуковини й за тим, щоб підозрюваний її не позбувся та не дременув, мали пильнувати аж шість працівників поліції. Видно, вони дуже старанно заплющили очі, бо таки дали можливість Шахову сховатися. У визначений час до суду він не прийшов, куди дівся — ніхто не знає. Треба чоловіка шукати — така весела гра в хованки.

Але є певна відмінність у тому, як бавляться діти і як — дорослі. Серед малечі всіх учасників гри кінець кінцем знаходять. Бо де там дуже сховається на подвір’ї, в садку чи ще десь неподалік дому. Навіть якщо винахідливий хлопчина знайде собі такий сховок, про який ніхто не здогадається, то врешті-решт сам вийде, коли настане пора додому йти. А перед дорослими утікачами, до того ж грошовитими, не тільки вся Україна, а цілий світ відкриті. Панамський чи ще якийсь паспорт у такого чоловіка давно є, то він собі їде, куди захоче. І знайди його…

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини