Вільне життя

Подвійний ювілей поштовиків

3874647698

Нещодавно працівники поштового відділення Мельниці-Подільської відзначили 120 років від заснування пошти в містечку і 20-річчя з часу її оновлення.

Багато позитивних змін відбулося за цей час, але єдине, що залишилося незмінним, — це професіоналізм працівників. Під багаторічним керівництвом начальника ВПЗ Наталії Гуменюк колектив став одним із найкращих на Тернопільщині.

З нагоди святкування у відділенні відкрили міні-музей. На стінах — давні світлини, поруч — експонати, пов’язані з поштовою справою. Саме вони викликали неабияке зацікавлення відвідувачів.

Найбільша гордість поштовиків, за словами Наталії Гуменюк, — це люди, які працювали тут і працюють. Щемною була зустріч ветеранів поштової служби з місцевими жителями, представниками органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Урочистості розпочалися з освячення приміщення за участю о. Володимира Михайлюка. З вітальним словом виступили керівники обласного і районного відділень «Укрпошти». Працівникам ВПЗ вручили «власну» марку і грамоти. А пенсіонерам і колишнім трудівникам дякували за багаторічну самовіддану працю й подарували концерт, який підготували працівники місцевого будинку культури.

Ірина МАДЗІЙ

Фото Галини УКРАЇНЕЦЬ

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини