Вільне життя

Facebook почав відкривати доступ до сервісу онлайн-трансляцій у веб-версії сайту

Представники Facebook підтвердили виданню SocialTimes інформацію про те, що компанія почала відкривати доступ до сервісу відеотрансляцій Live у веб-версії сайту. Частина користувачів соцмережі вже отримала доступ до сервісу. Коли він стане доступний для усіх наразі невідомо.

Одним з перших про нову можливість запуску онлайн-трансляцій з десктопів та лептопів у Facebook повідомив журналіст Search Engine Journal Денні Гудвін, який натрапив на відеотрансляцію користувачки Делаї Тейлор. Під час трансляції Тейлор розповіла, що для її запуску довелось додати коментар до запису, оскільки після натиску на «Live Video» трансляція так і не почалась. Після – відкрився екран з налаштуваннями камери і мікрофона, що, за її словами, нагадує екран Google Hangouts. Потім з’явилася кнопка «Go Live», при натисканні на яку запустилася трансляція.

Як відомо, Facebook відкрив для всіх користувачів доступ до сервісу онлайн трансяцій Facebook Live у квітні цього року. Наразі запустити онлайн-трансляцію можна тільки за допомогою мобільного додатку соцмережі.

Анна БАЗИЛЕНКО

Джерело: Watcher

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини