Вільне життя

А шахраїв остерігайтеся

Віце-консул США Валері Рід розповіла тернополянам про правила реєстрації у програмі «Зелена карта», що стартувала четвертого жовтня. Також вона закликала краян не довіряти у цій справі шахраям, які обіцяють підтримку в отриманні візи.


За словами гості, для участі в програмі абсолютно не важливі сімейний стан особи, її вік, наявність родичів у США чи їхня відсутність. Усе що потрібно — наявність повної середньої освіти або її еквівалент.

Спосіб реєстрації простий, легкий та, як і участь у розіграші, безкоштовний. Віце-консул США радить здійснювати подання заявки самостійно, без втручання посередників чи третіх осіб, які, трапляється, вимагають велику суму грошей за реєстраційний номер, без якого людина потім не може звернутися по еміграційну візу. Валері Рід відомі й випадки, коли так звані посередники або агентства замовляють доставку паспортів з візами на своє ім’я, що також створює певні незручності для аплікантів «Зеленої карти».

Досить часто треті особи реєструють людину в програмі навіть без її відома, адже доступ до багатьох баз інформації в Україні відкритий. Коли ж учасник стає переможцем, шахраї, як уже згадувалося, пропонують йому заплатити круглу суму за отримання реєстраційного номера. У такій ситуації Валері Рід радить повідомляти про проблему на електронну скриньку KyivFPM@state.gov.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини