Вільне життя

Гостям завжди раді

Завідувач сектору організації роботи Центру обслуговування платників та надання адміністративних послу управління обслуговування платників Тернопільської ОДПІ Ігор Івахів повідомив, що з початку 2016 року в гостях у них побували 206397 відвідувачів. Найбільше — понад десять тисяч осіб — зверталися за отриманням картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб. 

Для реєстрації книги обліку розрахункових операцій звернулося понад дві з половиною тисячі відвідувачів. Майже дві тисячі отримали витяги з реєстру платників єдиного податку. Також реєстрували книги обліку доходів і витрат, ставали на облік як платники єдиного податку, отримували довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. А до реєстру неприбуткових внесли 171-у установу чи організацію.

Центр обслуговування платників працює з понеділка по четвер з 9-ї до 18-ї години, в п’ятницю — з 9-ї до 16-ї години 45 хвилин, у суботу —  з 9-ї до 13-ї години. Обідня перерва – з 13-ї до 13-ї години 45 хвилин.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини