Вільне життя

Дерматовенерологи України гостювали в Тернополі

Всеукраїнська науково-практична конференція Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК) з міжнародною участю «Сучасні підходи до формування клінічних настанов з діагностики і лікування шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом: європейський досвід та українські реалії» проходила у Тернополі впродовж двох днів. 

На конференції розглянули питання формування сучасних клінічних настанов та протоколів надання спеціалізованої дерматовенерологічної допомоги. Для участі в конференції було обрано двісті сорок делегатів з усіх областей України та міста Києва. Також її відвідали понад дев’яносто гостей з усіх регіонів України.

У заході взяли участь і провідні науковці України, зокрема директор Інституту дерматології та венерології Національної академії медичних наук України Яніна Кутасевич, головний дерматовенеролог Міністерства охорони здоров’я України Віктор Степаненко, завідувачі кафедр вищих медичних навчальних закладів України, головні дерматовенерологи управлінь та департаментів охорони здоров’я з усіх областей України та міста Києва. На конференції також була присутня делегація з Польщі.

За словами Олександра Хари — віце-президента УАЛДВК, головного лікаря комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер», метою конференції було виробити спільні підходи до уніфікації надання дерматовенерологічної допомоги населенню України в аспекті створення єдиного медичного простору.

На пленарних засіданнях говорили про організаційні та методологічні питання дерматовенерологічної служби на етапі реформування медичної галузі в Україні, про актуальні аспекти дерматології, раціональні підходи до діагностики та алгоритмів лікування деяких хронічних шкірних захворювань. Також учасники обговорили питання організації та перспективи реформування дерматовенерологічної служби в Україні й питання співпраці Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів з Національною лікарської радою України щодо перспектив запровадження лікарського самоврядування в нашій державі.

Окрім цього, на відкритті науково-практичної конференції Олександр Хара вручив нагороди УАЛДВК, що є найвищою фаховою нагородою дерматовенерологів в Україні. Відзнаки отримали президент УАЛДВК Віктор Степаненко, доктор медичних наук Людмила Ковальова та головний лікар Запорізького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Юрій Коваленко.

На фото авторки: Олександр ХАРА — віце-президент УАЛДВК, головний лікар КУ Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини