Вільне життя

До наших читачів!

Розпочалася передплата газет і журналів на 2017-й рік. Тож є потреба звернутися до вас, дорогі наші читачі.

Незважаючи на складне матеріальне становище, підвищення тарифів, цін на найнеобхідніше, дуже сподіваємося, що наш читач не захоче залишитися без улюбленого видання і таки знайде можливість його передплатити. Адже вільне слово, правдивий погляд на наше життя, добра порада і щира розрада цінуються не менше, ніж хлібина на столі. Людина не може жити і без духовної їжі, бо це те, що робить її людиною — мислячою, свідомою, переконаною у своїх поглядах і судженнях.

Ми ж, своєю чергою, постараємось вас не розчарувати й далі випускати газету, цікаву для всіх наших читачів — різнопланову, насичену, толерантну до ваших думок. Збережемо усі наші популярні сторінки та рубрики, приділятимемо і далі багато уваги не лише політичним, а й економічним та духовним проблемам. Тільки в нашій газеті ви знайдете таке розмаїття історичних тем і таку увагу до проблем релігії, культури, літературних процесів у краї. Тільки в нас друкується так багато ваших листів, роздумів про ситуацію в країні, порад і пропозицій, як зробити наше життя кращим. Кожен ваш лист не залишається без нашої уваги. Тільки для наших передплатників у редакції працює юрист, що і проконсультує, і роз’яснить правові аспекти проблем, які вас хвилюють.

Радимо звернути увагу на п’ятничні номери нашої газети і передплачувати дворазовий її випуск. У п’ятницю практично відсутні реклама та рекламні матеріали і до вашої уваги пропонується ціла низка подієвих та пізнавальних матеріалів, зокрема історичного й духовного спрямування, розповідей про людей, що уславили і далі прославляють рідний край. Це добра підмога для вчителів та учнів, усіх, для кого газета — джерело знань.

Запрошуємо до подальшого спілкування наших давніх і щирих друзів. Будемо раді і кожному новому передплатникові: ви переконаєтеся, що таке по-справжньому вільне слово — без бруду, без скандалів, без смакування «смаженими» фактами.

Поспішайте передплатити газету вчасно, щоб отримувати її уже із січня. Але знайте: передплата на нашу газету триває постійно, її можна передплатити в будь-який час по всій Україні, адже в неї всеукраїнський статус. Хто має можливість, радимо зробити подарунок для рідних і друзів за межами області — передплатити їм «Вільне життя плюс». Вони будуть вдячні вам, бо там таких газет не випускають: знаємо це з відгуків наших читачів із Чернігова, Полтави, Лисичанська та інших країв. Чим більшою буде наша читацька аудиторія, тим більше людей прилучатимуться до незалежних джерел української правди та українського патріотизму.

Хочемо сказати, що ні «Вільне життя плюс», ні «Домашня газета» ось уже яку передплатну кампанію не підвищують ціни. Якщо ж вона і зростає, то лише через непомірні апетити пошти. Дуже сподіваємось, що ті гроші підуть на підвищення зарплат листоношам та поліпшення умов їхньої праці.

Колектив редакції «Вільного життя плюс»

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини