Вільне життя

З чемпіонату України — на Кубок націй

У Запоріжжі завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби. До числа призерів вдалося потрапити і двом вихованцям Тернопільської комунальної ДЮСШ, які нині займаються в обласній школі вищої спортивної майстерності. 

У суперечці атлетів, чия вага не перевищує 80 кілограмів, друге місце виборов студент Тернопільського національного економічного університету майстер спорту міжнародного класу Андрій Антонюк. А у ваговій категорії до 71 кілограма, завоювавши «бронзу», відзначився ще один студент цього вишу Олександр Новачок. Успішно виступив і Володимир Лучанко, який нині вже сам готує юних борців у рідному навчальному спортивному закладі. У ваговій категорії до 85 кілограмів увійшов до п’ятірки кращих вітчизняних борців.

Віце-чемпіон запорізьких стартів Андрій Антонюк увійшов до складу національної збірної України, яка 19—20 листопада цього року в Румунії сперечатиметься за нагороди Кубка націй.

Тренують тернопільських борців майстер спорту міжнародного класу Віталій Ліщинський і заслужений тренер України Андрій Телебан.

На фото: Віталій ЛІЩИНСЬКИЙ, Андрій АНТОНЮК, Олександр НОВАЧОК та Андрій ТЕЛЕБАН після церемонії нагородження.

Фото з архіву Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини