Вільне життя

На тренерів рівняються учні

Досягти висот, які колись підкорилися їхнім наставникам, прагнуть і юні вихованці Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби. Минулих вихідних, 22—23 жовтня, чимало з них відзначилися під час змагань, проведених у Вінниці і в Червонограді на Львівщині. 

Відкритий чемпіонат міста зібрав у Вінниці юнаків 2002 — 2004 років народження з переважної більшості областей Західної України. Однак надзвичайно серйозна конкуренція не завадила стати кращими в своїх вагових категоріях Володимирові Войтовичу із ЗОШ №26 та учневі ЗОШ №24 Олексієві Данцеву. Лише у вирішальній сутичці поступився Максим Шкабара із ЗОШ №18. А Дмитро Мазурчак і Віталій Гандзюк із ЗОШ №26, Тарас Хоменко із ЗОШ №24, Олександр Безкоровайний із ЗОШ №4 і Владислав Поливко з Української гімназії імені І. Франка удостоєні заслужених відзнак за треті місця.

Успішно виступили наші земляки і в Червонограді, де відбувся Всеукраїнський юнацький турнір. На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшов учень ЗОШ №23 Дмитро Мілов. А його товариш по навчанню Володимир Томбоштейн і Давид Музика із ЗОШ №3 завоювали «бронзу».

Юними тернопільськими борцями опікуються заслужений тренер України Андрій Телебан і майстри спорту Володимир Лучанко та Костянтин Липка.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини