Вільне життя

Пам’ятають олімпійці побратима

У пам’ять про колишнього члена свого виконкому, палкого прихильника гри над сіткою Василя Музику Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України вже вшосте провело традиційний турнір з волейболу. Минулої суботи, першого жовтня, за нагороди змагань, що їх олімпійці організовують спільно з родиною покійного, змагалися 15—16-річні волейболістки. 

Перед початком турніру, проведеного в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету, перший заступник голови відділення Віталій Ігнатенко, брат Василя Музики Ярослав і вдова Віра Любомирівна побажали дівчатам уже невдовзі дорости за рівнем майстерності до гравців основного складу тернопільської «Галичанки-ТНЕУ». В урочистій церемонії відкриття змагань також взяли участь члени виконкому обласного відділення НОКу України Степан Скибиляк, Ярослав Лемішка та автор цих рядків.

P1370331

І підопічні тренера Тернопільської ОДЮСШ Людмили Борознової постаралися довести на майданчику, що недаремно є резервістками команди вітчизняної суперліги. Розпочавши з упевненої перемоги над молодшими подругами з рідного спортивного навчального закладу, дівчата з «Галичанки-2» не зустріли серйозного опору і з боку гостей із Чортківської та Кам’янець-Подільської на Хмельниччині дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Саме двом останнім командам дісталися кубки і грамоти за інші призові місця. Лауреати турніру нагороджені також пам’ятними призами й подарунками від обласного відділення НОКу України. А п’ять найкращих у своїх номінаціях волейболісток відзначені ще й преміями від родини Музик. Найкращим гравцем турніру, до речі, визнано Наталію Арділан з «Галичанки-2».

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини