Вільне життя

Переможцям — передплата

Скільки б не тривав конкурс, а підбивати підсумки таки доведеться. Навіть якщо робити це ой як нелегко. Судіть самі: за більш ніж півроку, відколи наші читачі змагалися у дотепності та майстерності в конкурсі «І що б це означало?», мені довелося прочитати десятки й десятки листів, сотні варіантів підписів і навіть певною мірою зріднитися з постійними дописувачами. Тому й сумно, що не всі витримали таку довгу дистанцію, а дехто й узагалі лише раз спробував сили.

Та все ж до переможців. Редакційне журі вирішило відзначити всіх активних учасників конкурсу. Степан ВОВРИК з Лапшина Бережанського району, Богдан ЗАВЕДЮК із Кременця, Надія БОРТНЯК з Пастушого Чортківського району, Богдан МАЗУРИК з Денисова Козівського району, Євгенія КОЦЕНКО зі Скали-Подільської Борщівського району, Наталя БОЗЮН із Чорткова, Орест ЧОЛОВІЧОК з Тернополя, Марія ТОРКІТ із Чорткова і Стефанія ВДОВИЧ з Тернополя отримають передплату на «Вільне життя плюс» на перше півріччя 2017 року.

Але оскільки це таки конкурс, то й переможці у нас теж є. Це Руслана ЯРЕМА (пані Рузя) з Дибща Козівського району і Людмила СИНЮК з Тетильківців на Шумщині. Їм належиться суперприз — річна передплата на нашу газету.

Усіх вітаємо, щиро дякуємо за участь у конкурсі, а Богдана ЗАВЕДЮКА, Ореста ЧОЛОВІЧКА, Марію ТОРКІТ і Наталію БОЗЮН ще й просимо повідомити точну адресу для оформлення передплати.

Залишайтеся з нами й надалі!

Віра КАСІЯН.

Ілюстрація Катерини Ткач

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини